TOGG'un mobil uygulaması 'Trumore' tanıtıldı!

yerli otomobili TOGG, ekosisteminde önemli bir rolü olan mobil uygulaması Trumore'u duyurdu. Resmi olaran yapılan duyuruda Trumore markası sürecin yazılım kısmından sorumlu olacak. 'Kazan, Gez, Eğlen ve Geliştir' sloganıyla kullanıcılara tanıtıldı.
  • 08.12.2022, 12:43:19
  • Güncelleme: 1 ay önce
TOGG'un mobil uygulaması 'Trumore' tanıtıldı!

Togg, mobil cihazlarda kullanılacak olan yeni markası Trumore uygulamasını duyurdu. Togg resmi twitter hesabından tanıtılan Trumore uygulaması kullanıcılara farklı bir deneyim sunmayı hedefliyor. Peki, Togg Trumore nedir, nasıl kullanılır? İşte, Togg'un yeni markası Trumore uygulamasının sunacağı avantajlar...

TOGG TRUMORE NEDİR?

Trumore, elektrikli yerli otomobil Togg'un ekosistemine kattığı yapı taşlarından biri olacak mobil uygulamasıdır. Trumore uygulamasını indiren kullanıcılar için kazandıran, gezdiren, eğlendiren ve iş birlikleriyle sürekli gelişen bir platform olarak tasarlanan Trumore, kişiselleştirilmiş, akıllı, empatik ve kesintisiz bir kullanıcı deneyimi sağlayacak.

TOGG TRUMORE NASIL KULLANILIR?

Trumore çok yakında AppStore, Google Play ve AppGallery'den indirilebilecek. 'Kazan, Gez, Eğlen ve Geliştir' sloganıyla tanıtılan Togg Trumore kullanıcılara farklı bir mobilite deneyimini yaşatacak.

"KAZAN"

Togg Trumore uygulamasında ayrıca kesintisiz ödeme ve ödüllendirme deneyimleri sunan Fintek çözümleri yer alacak.

"GEZ"

Kişiselleştirilmiş lokasyon bazlı akıllı hizmetler de Trumore hizmetlerinden biri olacak.

"EĞLEN"

Gündelik hayatı oyunlaştırma yoluyla daha kolay ve keyifli hale getiren akıllı yaşam hizmetleri Trumore'da yer alacak.

"GELİŞTİR"

İş birlikleriyle sürekli gelişen ekosistem, kesintisiz ve entegre kullanıcı deneyimi Togg Trumore'un sunduğu hizmetler arasında...

  • Kaynak: Hürriyet