LG, gerçek kullanıcı fikirlerini öğrenmek için web sitesi açtı

LG, gerçek kullanıcı fikirlerini öğrenmek için web sitesi açtı
  • 01.02.2021, 10:18:32
  • Güncelleme: 1 yıl önce

İSTANBUL (AA) - LG Electronics (LG) Türkiye, kullanıcıların ürünleri hakkındaki deneyim ve görüşlerini tüm tüketicilerle paylaşmak, LG ürünleri ile ilgili gerçek kullanıcı fikirlerini sunmak üzere www.lgilekesfet.com web sitesini hayata geçirdi.

LG'den yapılan açıklamaya göre, www.lgilekesfet.com web sitesinde, kullanıcıların sahip oldukları, uzun süre deneyimleyerek etraflıca fikir sahibi oldukları LG ürünleri hakkında detaylı görüşleri paylaşılıyor. Böylelikle site, tüketicilere rehberlik ediyor, satın almayı düşündükleri ürünler hakkında tarafsız kişilerin görüşleri üzerinden fikir veriyor.

www.lgilekesfet.com web sitesi için LG ürünlerini satın aldıktan sonra deneyimleyip görüşlerini paylaşan kullanıcılar, LG ürünlerinden birini kazanma şansına sahip oluyor.


- Programa katılmak için video çekmek yeterli


Satın aldıkları LG ürünleri ile ilgili deneyimleri paylaşmak ve yarışma periyotlarına özel seçilen LG ürünlerini kazanmak isteyen kullanıcıların, kullanmış oldukları LG ürünü ile ilgili düşüncelerini objektif bir şekilde paylaştıkları deneyim videosu çekmeleri yarışmaya katılım için yeterli oluyor.

Kullanıcıların daha sonra kampanya sayfası üzerinden form doldurarak çektikleri videonun linkini iletmeleri gerekiyor.

LG ürünü kazananlar ise jüri değerlendirmesi sonrası LG Türkiye Facebook sayfasından açıklanıyor.


  • Kaynak: AA