Kılıçdaroğlu, BTP liderini ziyaret etti

CHP Lideri Kılıçdaroğlu ittifak için parti ziyaretlerini sürdürdü. Kılıçdaroğlu BTP lideri Baş'ı ziyaret etti.
  • 18.03.2023, 15:19:41
  • Güncelleme: 1 hafta önce
Kılıçdaroğlu, BTP liderini ziyaret etti

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) lideri Kemal Kılıçdaroğlu seçim öncesi kritik temaslarını sürdürüyor. CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu, Bağımsız Türkiye Partisi (BTP) Genel Başkanı Hüseyin Baş ile görüşme gerçekleştirdi.

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Bağımsız Türkiye Partisi (BTP) Genel Başkanı Hüseyin Baş'ı ziyaret etti. Kılıçdaroğlu'nu, BTP Genel Merkezi'ne gelişinde Baş ve parti yetkilileri karşıladı. Kılıçdaroğlu ve Baş, bir saat süren görüşmenin ardından açıklamalarda bulundu.

Devlette liyakatten ekonomiye, üniversitelerden depreme kadar pek çok konu hakkında karşılıklı düşüncelerini ifade ettiklerini belirten Kılıçdaroğlu, Baş önderliğindeki BTP heyetine ev sahipliği için teşekkür etti.

KILIÇDAROĞLU'NA BAŞARI DİLEDİ

BTP Genel Başkanı Baş ise çok verimli ve Türkiye'nin pek çok meselesinin konuşulduğu bir sohbet gerçekleştirdiklerini söyledi. Cumhurbaşkanlığı seçimi sürecinde Kılıçdaroğlu'na başarı dileyen Baş, "Umuyoruz Türkiye adına çok doğru, çok güzel günler göreceğimiz bir süreçte olacağız. Biz de Türkiye adına, Türkiye'nin yarınları adına çalışmalarımızı yapıp, süreç içerisinde kamuoyuyla da paylaşacağız" dedi.