Kassam Tugayları: İsrail’i vurmak bizim için su içmekten daha kolay

Kassam Tugayları sözcüsü Muhammed Ebu Ubeyde televizyonda yayınlanan bir konuşmasında, “Eğer kutsallarımıza saldırırlarsa Tel Aviv, Kudüs, Dimona, Aşkelon, Aşdod, Beersheba'yı bombalama kararı bizim için su içmekten daha kolay,” diye konuştu.

  • 13.05.2021, 13:55:38
  • Güncelleme: 10 ay önce
Kassam Tugayları: İsrail’i vurmak bizim için su içmekten daha kolay

Kassam Tugayları sözcüsü Ebu Ubeyde televizyonda yaptığı açıklamalarda işgalci İsrail’in terörist saldırılarına meydan okudu. Kassam Tugayları sözcüsü şunları söyledi:

“Ramazan Bayramı vesilesiyle halkımızı ve yaralara rağmen direnişimizi kutluyoruz. Silahlarımız ve gücümüz, toprağımızın hatırı, halkımızın savunması ve kutsallarımızın zaferi içindir. Kudüs Kılıcı savaşı, Kudüs'teki halkımızın ayaklanmasının devamı ve Şeyh Cerrah için bir zafer olarak geldi.

Nakba'dan bu yana hiçbir ülkenin cesaret edemediği büyük füze saldırıları başlattık. Eğer kutsallarımıza saldırılarsa İsrail’in derinlerini; Tel Aviv, Kudüs, Dimona, Aşkelon, Aşdod, Beersheba'yı bombalama kararı bizim için su içmekten daha kolay. Bu savaşı farklı kılan, halkımızın her alanda dayanışması ve direniş konusundaki fikir birliğidir. Kuvvetlerinizden istediğinizi karada, denizde ve havada seferber edin. Size kendinizi lanetletecek ölüm çeşitleri hazırladık."