Biden bu sefer uyuklarken sayıkladı! Gazeteciler dışarı çıkarıldı

ABD Başkanı Joe Biden, İngiltere Başbakanı Boris Johnson ile Beyaz Saray'da gerçekleştirdiği görüşme esnasında gözleri kapalı sayıklamaya başlayınca korumalar panikle Johnson’ın sözünü keserek gazetecileri dışarı çıkardılar.
  • 24.09.2021, 09:18:26
  • Güncelleme: 1 saniye önce
Biden bu sefer uyuklarken sayıkladı! Gazeteciler dışarı çıkarıldı

Basın mensuplarıyla soru cevap yapıldığı esnada yaşanan bu durum üzerine, Beyaz Saray personeli, Johnson'un sözünü kesip gazetecileri "Teşekkür ederiz" ve "Hadi gidiyoruz" diyerek odanın dışına çıkardı.

BIDEN SAYIKLAMAYA BAŞLADI

Independent Türkçe'nin haberine göre, Oval Ofis'te yapılan görüşme esnasında Johnson konuşurken, Biden'ın sayıklaması üzerine gazeteciler Oval Ofis'ten çıkarılmaya başlandı.

JOHNSON'UN SÖZÜ KESİLDİ

CBS News'ten bir gazetecinin bu esnada bağırarak Teksas eyaletindeki göçmen kriziyle ilgili bir soru sorması üzerine, Beyaz Saray görevlileri, İngiltere Başbakanının sözünü kesti.

BİDEN İSRAİL BAŞBAKANI KONUŞURKEN UYUDU

ABD Başkanı Joe Biden'ın İsrail Başbakanı Naftali Bennett ile Beyaz Saray'da düzenlediği basına açık toplantıda uyuyakaldı.

ABD Başkanı Joe Biden, göreve gelmesinin ardından ABD'ye İsrail Başbakanı olarak ilk ziyaretini gerçekleşen Naftali Bennett’in yanında uyudu.

Basın mensuplarının karşısında gerçekleşen görüşmede Biden, Bennett'in konuştuğu sırada uyuduğunu gören Bennett ise konuşmaya devam etti.